Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva kan jeg lokke en mann med?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-09-10, 09:42   #15
Pebbles
By the Sea
 
Pebbles sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 12.571
Blogginnlegg: 186
Pebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hva kan jeg lokke en mann med?

Opprinnelig lagt inn av Myrsnipa, her.

Jeg skrev jo om motivasjonen hans. Og det at han sier det høyt er et godt tegn.

Ingen andre rundt han som krever det.

Ja, du skrev at han selv vil det. Men det ønsket kan jo være motivert av at andre rundt han har et sterkt ønske om at han skal slutte.

Poenget mitt er at jeg tror ingen kan lokke med noe som helst. Faren min har måttet face dødsangst to ganger pga av røykerelaterte sykdommer og røyker fortsatt. Han er ikke alene om å ikke klare å slutte med noe fordi det er farlig.

Derfor tror jeg veldig mange vil uten å få det til. De som klarer det må ha hatt en prosess på gang inne i seg på forhånd for å klare det og jeg skjønner veldig godt at du har lyst til å hjelpe til (btdt) men jeg tror ikke det har noen som helst effekt med ytre motivasjon.

__________________
"I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel." - Maya Angelou -
Pebbles er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no