Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Walls of Glass - bør vi tåle såpass?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-09-10, 21:27   #9
Mjau
Curlingkone
 
Mjau sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2008
Innlegg: 8.307
Blogginnlegg: 2
Mjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt av
Standard

Sv: Walls of Glass - bør vi tåle såpass?

Nå lever jeg sammen med en jeger, så jeg blir ikke opprørt av å se slike bilder. Nå gikk jeg ikke inn for å se heller da men.

Det jeg har mest problemer med er vel at folk mumser kjøtt i lange baner, og samtidig er i mot jakt. Det syns jeg er superrart all den tid slaktedyr blir fraktet milevis i lastebiler, og opplever masse stress før sin sikre død og vei til matfatet.

__________________
Mjau maler videre...
Mjau er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no