Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Tinetoffs litteraturforum

Din erfaring med lydbøker?

Tinetoffs litteraturforum Litteraturdiskusjoner, bokanbefalinger, lesesirkel mm

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-08-10, 19:00   #3
shute
prokrastinator
 
shute sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2009
Innlegg: 5.649
shute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt av
Standard

Sv: Din erfaring med lydbøker?

Vi hører på lydbøker når vi kjører bil sammen. Det er helt ok, men veldig avhengig av hvem som leser. Gisken Armand er safe, mens det å høre en temmelig elendig Liza Marklund-bok lest av en fyr med en liten talefeil og som fikk alle kvinnelige stemmer til å høres ut som noe fra Drømmehagen var ganske ille.

Vi holder oss helst til easy reading av typen krim, fjas og kvasi-såpeoperabøker. Tyngre litteratur på lydbok har ingen av oss falt helt for. Jeg liker det sosiale aspektet ved å høre samme bok, siden jeg og kona ellers har såpass ulik litteratursmak at vi sjelden leser det samme.

__________________
Ungen, 2009
Minste, 2013
shute er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no