Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Haster: Kenwood Major Titan - holder det med 1200 w?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-07-10, 15:27   #7
Divine
Textrovert
 
Divine sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 23.171
Blogginnlegg: 251
Divine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Haster: Kenwood Major Titan - holder det med 1200 w?

Opprinnelig lagt inn av baltie, her.

Er ikke det ganske vanlig da? Kommer du i butikken og spør etter Kenwooden, vil de garantert dra deg bort til en enda bedre en. Som garantert koster litt mer, og som selgeren har bedre provisjon på.

Nuvel, vi var på elkjøp på Orkanger forleden for å kjøpe en dvd-spiller til bil de hadde på tilbud. Maken til elendig kundebehandling. Det var bare oss der, men de gadd nesten ikke hjelpe oss, bare pekte i retning produktene, så vi måtte lete lenge, vi måtte be innstendig om at de måtte åpne en eske, slik at vi kunne se produktet, og det ble mottatt med sukk, stønn og treeeeege bevegelser. Mamma visste at jeg ønsket meg en Kenwood-maskin, og vi fikk såvidt litt info. FEIL info, dog, for han påsto at 1200 w var den kraftigste maskinen i denne serien. Men fyren var så uspiselig at mamma nektet å kjøpe noe av han, så der gikk de glipp av flere tusen kroner.

__________________
En stor og en liten (94 og 02)

Ikke la det aller beste bli det godes fiende
Divine er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no