Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Bomkjøp av barnehagesekk

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-07-10, 22:17   #1
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.336
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Bomkjøp av barnehagesekk

Har planer om å holde meg i Bergen, så Oslo er litt tungvindt, lettere å bestille i en nettbutikk da (siden jeg ikke kommer på noen å verve)

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er aktiv nå   Svar med sitat
Gammel 13-07-10, 22:19   #2
knøttet
liksom sporty
 
Medlem siden: Dec 2008
Hvor: hovedstaden
Innlegg: 329
knøttet er litt kulknøttet er litt kul
Standard

Sv: Bomkjøp av barnehagesekk

Opprinnelig lagt inn av Malama, her.

Har planer om å holde meg i Bergen, så Oslo er litt tungvindt, lettere å bestille i en nettbutikk da (siden jeg ikke kommer på noen å verve)

Du kan be G-sportene om å bestille til deg, og du må ikke kjøpe den hvis du ikke liker den. Det er bare for dem å ta en kjapp tlf til Bergans. Sånn gjør vi det iallefall hos oss.

__________________
Gutta mine: '05 og '07
knøttet er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 13-07-10, 22:26   #3
Harriet Vane
Epikur
 
Harriet Vane sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 26.796
Blogginnlegg: 440
Harriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Bomkjøp av barnehagesekk

Vi hadde 12-liters Bergans til eldste i barnehageårene. Der hadde vi også medbrakt mat + at de fikk varmt måltid.

I minstemors barnehage bærer de voksne maten og de får all mat i barnehagen. Det er fordeler og ulemper med alt.

Jeg synes du er fryktelig søt, Malama, jeg tror faktisk aldri jeg har vært borti en mamma som styrer mer med barnehagestarten enn deg. Det ordner seg! Man vet ikke alt på forhånd og man har kanskje tenkt seg ting litt annerledes enn slik det blir. Men stort sett er alle barnehager fine og de som jobber der er genuint opptatt av ungene. Og så gjør noen ting slik og andre slik. Ikke stress så fælt. Det går bra!

__________________
“Time and trouble will tame an advanced young woman, but an advanced old woman is uncontrollable by any earthly force.”
― Dorothy L. Sayers
Harriet Vane er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no