Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

BH-størrelser

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-06-10, 13:28   #20
allium
Bare sær
 
allium sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 11.241
allium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: BH-størrelser

Opprinnelig lagt inn av Maximillia, her.

Det er helt klart lurt å ikke ha halve puppen under armen. Jeg stusser bare litt på dette med at alle liksom VIL ha størst mulig pupper og størst mulig cup. Jeg vil IKKE det. Jeg har C-cup (eller sikkert større på LaLina), men det er for mye for min indre person. (Men liksom ikke noe å komme og bestille brystreduksjon for heller, jeg ser den...)

Det vil jeg da virkelig ikke. Det er en plage å ha E - ingen bluser lar seg knappe med mindre de ser ut som telt rundt livet, og det er bortimot umulig å få kjoler og kåper som passer.

Men puppene blir ikke noe mindre av at jeg putter dem i bh med stor omkrets og liten skål, de bare henger lenger ned mot magen.

__________________
90 - 96 - 00

Forget your perfect offering, there is a crack in everything, that's how the light gets in.
allium er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no