Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Alkoholinntaket ditt?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-02-07, 22:10   #1
kisha
Tar en fot av gangen
 
kisha sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Havørnbyen
Innlegg: 7.983
kisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Alkoholinntaket ditt?

Opprinnelig lagt inn av Jessica, her.

Ikke no problem. Du trenger ikke det.

Jeg kjøper slike små rødvinsflasker i Sverige. Da har jeg til ett glass, no more no less

Sverige er jo ikke her.

__________________
Tenk positivt.
kisha er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 01-02-07, 22:37   #2
Bluen
intro
 
Bluen sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Lillestrøm
Innlegg: 32.160
Blogginnlegg: 388
Bluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Alkoholinntaket ditt?

Opprinnelig lagt inn av kisha, her.

Sverige er jo ikke her.

De har småflasker på polet her også - 0,25 liter. (Utvalget er riktignok ikke så bredt, men det finnes i alle fall Gato Negro og J.P. Chenet.) :nesten edruelig:

__________________
Høstbarn 06 og 08
This is our last dance
Bluen er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 01-02-07, 23:43   #3
tink
har tatt seg sammen
 
tink sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Mellom fjellene
Innlegg: 9.763
Blogginnlegg: 612
tink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt av
Standard

Sv: Alkoholinntaket ditt?

Tja, kanskje litt mer enn gjennomsnittet i diskusjonen hittil?

En til to enheter i uka sånn i snitt. Det varierer også om vi deler en halvliter øl midt i uka og hvor ofte anledningen for en fest byr seg. Har imidlertid lært å begrense oss med tanke på barnevakt som også tar morgenen etter.

Innimellom kan jeg godt like å ta et glass med sambo for å bli litt fjollete, andre perioder er jeg mer ambivalent i forhold til alkohol og små barn i hus. Blir ikke helt enig med meg selv.

__________________

tink er aktiv nå   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no