Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon

iPhone i tusen knas!

Kommunikasjon Forum for data, biler og "duppeditter", samt annen kommunikasjon.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-03-10, 02:20   #20
Milfrid
Shake it out!
 
Milfrid sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Stavanger
Innlegg: 15.925
Blogginnlegg: 65
Milfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: iPhone i tusen knas!

Opprinnelig lagt inn av Scarlett, her.

Jeg som vurderer å betale selv for mobil for aller første gang for å få iPhone (kjipe IT-duder ), og som mister mobilen i bakken daglig.

Jeg mister også telefonen min i bakken daglig, så min kjære var forutseende nok til å kjøpe et etui til meg. Jeg har et kjekt Sena-etui i lær, og det har nok reddet telefonen min fra å være mer ødelagt enn den er. Den har riktignok fått seg både en kagg her og en sprekk der, men skjermen er helt fin, alt tatt i betraktning. Mannen knuste sin skjerm, og fikk den byttet. Han klager imidlertid over at den nye skjermen virker tykkere, og at touch-funksjonen fungerer dårligere nå enn før.

Jeg hadde tenkt å levere inn min for å få bedre batteri, men nå ser jeg at den sprekken den har fått i bakskjermen kan tyde på at jeg trenger å få bytte mer enn batteri.

Uansett, jeg kan varmt anbefale Sena-etui til telefonen. Det er hakket lekrere enn sånn som man fester i buksa. Og genialt for sånne som meg, som mister telefonen i bakken på jevnlig basis.

http://www.senacases.com/apple/iphon...s/wallet-book/

__________________
Now it's nothing but MY way!
Milfrid er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no