Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Far som bader naken med datteren

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-03-10, 20:10   #11
United
På (opp?)tur
 
United sin avatar
 
Medlem siden: May 2009
Innlegg: 3.558
Blogginnlegg: 66
United er virkelig godt liktUnited er virkelig godt liktUnited er virkelig godt liktUnited er virkelig godt liktUnited er virkelig godt liktUnited er virkelig godt liktUnited er virkelig godt liktUnited er virkelig godt liktUnited er virkelig godt likt
Standard

Sv: Far som bader naken med datteren

Jeg er veldig imot å demonisere menns seksualitet på den måten. Det er sånn at overgripere som regel er menn, men det betyr ikke på noen måte at fedre og døtres felles nakenhet skal pålegges noen form for sensur generelt sett. Hva mener de som er for tildekking i sånne situasjoner f.eks. om nudister? At de er perverse og pedofile? Eller er det noe annet? Poenget mitt er at ved å mistenke og sensurere menns nakenhet på den måten, gir man overgripere et slags sykt alibi for deres påstander om at barn lokker f.eks. Det er ikke nakenhet som er problemet! Her skal man være varsom og tenke seg godt om, altså!

United er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
bade, naken

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no