Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Passer denne kjolen i et bryllup?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-02-10, 23:03   #22
Heilo
Fjellpiper
 
Heilo sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2009
Innlegg: 6.298
Blogginnlegg: 317
Heilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt av
Standard

Sv: Passer denne kjolen i et bryllup?

Den første kjolen var flott og veldig passe til bryllup. Kan du få den sendt til England? Jeg har vært mellomkvinner for postordrebestillinger før jeg, så hvis du vil kan du få den sendt til min adresse og så videresender jeg den til deg. Vet ikke om du rekker det før du reiser da? Du må nok beregne en uke fra bestilling til meg og en uke til før den er fremme hos deg i Norge. Eventuelt hvis de har den inne på butikken til Monsoon her i Cambridge går det kanskje an at jeg henter den der, da går det raskere. Send meg en pm hvis dette er av interesse. Og hvis du trenger et karaktervitne på at jeg ikke knabber kjolen til meg selv kan du sende en pm til Acsa.

Heilo er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no