Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Forskjellig BH-smak

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-02-10, 16:37   #33
Pelen
Bør lage seg en tittel selv
 
Pelen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 22.117
Blogginnlegg: 293
Pelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Forskjellig BH-smak

Opprinnelig lagt inn av Teofelia, her.

Hvis du ga ham et diskret hint om at utvaskede, sjaskede boksere ikke er det helt store, så synes jeg det er noe helt annet enn hvis du oppfordret ham til å bytte til tanga eller string fordi du synes det er mer sexy.

Men for all del, undertøy er en privatsak (veldig), og hvis du kan glede mannen din ved å finne en BH-type som tilfredsstiller dere begge (pun not intended), så er jo det bare hyggelig.

Det var neppe tanga eller string, bare litt moderne av det han hadde.

Ja, det er det jeg ønsker, finne noe som vi liker begge to og det ser jeg ikke noe rart i. Om mannen (eller kvinnen) har et ønske som er langt i fra det som den andre partneren føler seg vel i eller vil ha så snakker vi selvsagt om noe helt annet, men det er vi langt i fra her.

Pelen er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no