Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold > Barnemat

Må man gi ungene grøt?

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-02-10, 18:54   #7
Vianne Rocher
Kamerat Pære
 
Vianne Rocher sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2009
Hvor: Barteby / Nordens Venezia
Innlegg: 6.101
Vianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de fleste
Standard

Sv: MÅ man gi ungene grøt?

Det finnes grøt uten gluten da. F.eks. Holles Hirsegrøt. De anbefaler vel grøten pga. av jernet og at det er enkelt å gi når barna enda ikke har fått tenner.
Ellers kan du jo som noen sier her prøve å gi moste grønnsaker. Gjerne med litt meirismør i etc. Det funker vel like godt
Min sønn var i midlertid aldri noe glad i grøt eller mos av noe slag så vi gikk egentlig rett fra fullamming til brødskive med pålegg i bitte små biter.

__________________
Ain't nobody dope as me, I'm dressed so fresh and clean.
2008 2013 2015
Vianne Rocher er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no