Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Litt annerledes brudekjole?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-01-10, 18:28   #31
ingling
Bør lage seg en tittel selv
 
ingling sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2009
Hvor: Akershus
Innlegg: 15.299
Blogginnlegg: 533
ingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt av
Standard

Sv: Litt annerledes brudekjole?

Opprinnelig lagt inn av Acsa, her.

Med et sommerbryllup ved sjøen synes jeg godt du kan ha en ganske kort kjole, jeg. Så kan du ha en hvit angora bolero e.l. over til festen seinere på høsten, dersom du har tenkt å ha kjolen da også?

Den første tror jeg hadde vært skikkelig fin til deg. Markert midje, høyt liv uten at det er empire, og samtidig ikke for tettsittende på strategiske steder som kan ha ekspandert lett innen august.

Tenkte å bruke kjolen på begge festene, ja. Jeg er litt skeptisk til høyt liv sånn i normaltilstand, fordi det ofte gjør at mage og rumpe ser større ut. På den andre siden, hvis magen er stor på den tiden er det jo greit. I utgangsupnktet vil jeg ha markert midje men med bittelitt lavere liv så "innsvingen" kommer godt frem. Men kort går sikkert an til en sånn type bryllup som vi har tenkt, ja.

ingling er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no