Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Når er det FOR kaldt?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-01-10, 16:50   #18
Chablis
Drømmer
 
Medlem siden: Dec 2006
Hvor: Ved vannet
Innlegg: 19.055
Blogginnlegg: 22
Chablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt av
Standard

Sv: Når er det FOR kaldt?

Jobber på småbarn ig vi har vært ute når det har vært 18 minus. I dag var vi inne for det var 23 minus. Flere av foreldrene vil ikke at barna skal være ute når det er over ti minus. Mens andre vil vi skal være ute uansett.
Poden som går på storebarn i en utebarnehage hadde også holdt seg inne i dag, eller de gikk 300 m til idrettshallen og var der. Jeg synes det var helt greit.

Chablis er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no