Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Hvor spise romantisk og GOD middag for 5 års bryllupsdag?

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-12-09, 13:21   #1
mosol
Nytt år, nye muligheter
 
mosol sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 1.953
Blogginnlegg: 54
mosol imponerer mange og er sikkert smartmosol imponerer mange og er sikkert smartmosol imponerer mange og er sikkert smartmosol imponerer mange og er sikkert smartmosol imponerer mange og er sikkert smartmosol imponerer mange og er sikkert smartmosol imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Hvor spise romantisk og GOD middag for 5 års bryllupsdag?

Vi hadde 5-årsjubileum for to uker siden, og valgte Tabibito. Ikke gjør det Det var grei mat, men ikke spesielt romantiske og hyggelige omgivelser. (Selv om vi koste oss.) Jeg ville hørt på Tjorven.

__________________
Storesøster (jun 05), Mellomsøster (mai 08), lillesøster (jul 11)
mosol er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 16-12-09, 13:29   #2
ingling
Bør lage seg en tittel selv
 
ingling sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2009
Hvor: Akershus
Innlegg: 15.304
Blogginnlegg: 533
ingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvor spise romantisk og GOD middag for 5 års bryllupsdag?

Opprinnelig lagt inn av mosol, her.

Vi hadde 5-årsjubileum for to uker siden, og valgte Tabibito. Ikke gjør det Det var grei mat, men ikke spesielt romantiske og hyggelige omgivelser. (Selv om vi koste oss.) Jeg ville hørt på Tjorven.

Litt enig i det, veldig god mat, men hvis en skal ha romantisk stemning er det ikke helt ideelt. Vi koste oss veldig, men den er nok mer egnet for andre typer anledninger.

ingling er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no