Sv: Hvilket flyselskap er mest behagelig å reise med til USA?
Opprinnelig lagt inn av glitterchick, her.
Vi fløy BA til USA nå, og fikk barnerabatt og veldig god behandling. BA er det jeg er mest fornøyd med å fly med transatlantic. KLM er OK, men ikke noe spes.
Det som er dumt med BA er nettopp å bevege seg gjennom Heathrow. Det var et helvete uten like begge veier. Det irriterer meg grenseløst hvor usannsynlig tregt det går der. Her bygger de en helt ny terminal som ikke på noe som helst vis greier å håndtere menneskemengdene som skal gjennom. Kapasiteten og systemene er helt latterlig dårlige.
Pussig jeg sjekket jo BA for billetter til meg, min mor og datter til New York men det er jo samme pris på barnet Og BA gir i alle fall ikke rabatt på barn på ruter i Europa? Vi skal jo fly de neste uke til London og gjør det ofte, betaler alltid samme pris på 6 åringen som jeg gjør på meg selv (og har alltid gjort det med BA!)
__________________
"Try Again, Fail Again, Fail Better" (Samuel Beckett)
|