Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Har dere mye blomster, pynt osv. i stua?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-11-09, 12:56   #24
Guava
Bør lage seg en tittel selv
 
Guava sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.759
Blogginnlegg: 17
Guava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Har dere mye blomster, pynt osv. i stua?

Ikke mange pøntehubros hos oss, men vi har det heller ikke særlig minimalistisk.
Vinduskarmene er ganske fylt med orkideer og også noen lys innimellom. Vi har en skjenk med noen få pyntegjenstander på + noe på toppen av en bokylle. Det er i grunnen alt.

Nå har vi 60 kvm stue og det er veldig mye mindre dill her enn i stua vi hadde da vi hadde stue på 15-20 kvm.

CD-er og bøker som vi har i stua er ikke særlig stilrene, men det er heller ikke noe mål.

Jeg liker godt at det ikke ser nakent ut i et rom, men det er lang vei fra nakent til totalt overlesset også. Foreldrene mine har det temmelig overlesset etter min smak.


Sist redigert av Guava : 27-11-09 kl 13:04.
Guava er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no