|
|||||||
| Autofil Bilsnakk. |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#7 |
|
...
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 5.284
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Mer bilstol - barn drøyt 3 årHun er for liten til å sitte framovervendt ennå, så hvis setet føles for trangt så prøv et annet. Vurder også bekledning når hun sitter i setet. Ta av store sko og tykke jakker/dresser. Ha heller et teppe liggende hun kan ha over seg.
Det er ikke dobbeltrykk som er grunnen til at 3 pkt er best framovervendt. 5 pkt holder hele kroppen fast mens hodet fyker framover og alle belastning blir på nakken. 3 pkt fordeler belastningen mer på overkroppen
MultiTech kan man montere ut fra baksetet så den stolen kan gi mye benplass, hvis man har i bilen. Når det er sagt så trengs det jo ikke så mye beinplass heller da. Ta av sko slik at barnet kan flytte beina litt mer fritt.
__________________
------------------------------------------------------------- Hard work has a future payoff. Laziness pays off NOW |
|
|
|
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|