Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Kva med juletre, då ...?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Se resultatene: Kva slag julatre føretrekk ein?
Gran 36 21,30%
Edelgran 95 56,21%
Furu 6 3,55%
Einerbærbusk (må vel vera eit val det og i og med "Så går vi rundt om en ...") 1 0,59%
Plast 29 17,16%
Noko moderne i pleksiglas og børsta stål eller liknande - jf. "Nye Bonytt" og slikt 2 1,18%
"Julatre?! Fysj!?!" 0 0%
Deltakere: 169. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-10-09, 09:45   #11
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kva med julatre, då ... ?

Opprinnelig lagt inn av Kula, her.

Det er jo det jeg gjør i allefall. Hiver ett par bøtter med grønnsåpevann over treet mens det står ute, og hiver over noen bøtter med rent vann etterpå. Så får det stå og renne litt av seg før vi tar det inn.

Alle tror jeg er spik spenna gal, men det treet blir så pent og rent så. Og det ER mye dritt på det.

Jeg synes det høres supert ut! Det skal jeg gjøre i år! Er man gal fordi man er renslig og ikke vil ha dritt inn i huset?
Jeg vurderte å ha plast igjen i år fordi bare tanken på et skittent insektfylt tre inne gjør meg syk på sinnet, men om jeg kan vaske det med grønnsåpe først så skal jeg ta sjansen.

__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no