Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Barn som misjonerer

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-10-09, 12:19   #25
goldnugget
fornøyd
 
Medlem siden: Aug 2007
Hvor: nedre eiker
Innlegg: 1.894
goldnugget imponerer mange og er sikkert smartgoldnugget imponerer mange og er sikkert smartgoldnugget imponerer mange og er sikkert smartgoldnugget imponerer mange og er sikkert smartgoldnugget imponerer mange og er sikkert smartgoldnugget imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Barn som misjonerer

Vi har en jente i gaten vår som er aktiv med misjonering av de andre barna i gata. Familien hennes tilhører Jehovas vitner.
Hun snakker utrolig mye om Jehova i leken og reflekterer over hva han vil mene om det hun gjør. Jeg/vi tar sterk avstand fra dette og har snakket mye med datteren vår om dette.
Det er vanskelig! Jenta er bare 6 år, men hun har en utrolig manipulerende oppførsel og kan virkelig snakke for seg!
Det føles helt galt og ikke la henne delta i leken til de andre barna, men samtidig liker vi lite at hun snakker så inderlig om dette!

Jeg vet ikke om hun har fått beskjed om å misjonere i gata. Er det virkelig vanlig?

__________________
2004 2006 2008
goldnugget er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no