Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon

SE C905 eller SE W995?

Kommunikasjon Forum for data, biler og "duppeditter", samt annen kommunikasjon.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-08-09, 13:50   #14
Kula
Trallallaa
 
Kula sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Hvor: Viken
Innlegg: 3.275
Kula imponerer mange og er sikkert smartKula imponerer mange og er sikkert smartKula imponerer mange og er sikkert smartKula imponerer mange og er sikkert smartKula imponerer mange og er sikkert smartKula imponerer mange og er sikkert smartKula imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: SE C905 eller SE W995?

Jeg har hatt min W995 i ca 2 uker, og er foreløpig veldig fornøyd. Bildekvaliteten har ikke akkurat imponert meg, men den er grei nok. Bakdelen er at blitsen enten er automatisk eller av. Den kan ikke tvangsstyres på. Litt merkelig det der, men sånn er det nå.

Som musikkspiller er den helt glimrende, og den er lett å navigere rundt i. Men det tar nok en stund til før jeg har funnet ut av alle mulighetene man faktisk har med denne tlf.

__________________
Storebror -93 og Jonas -02
Kula er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no