Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Flerbruksbil, 7 seter og maks 150.000

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-08-09, 14:58   #16
mrc
Bør lage seg en tittel selv
 
mrc sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Foran pc-en
Innlegg: 5.480
mrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt likt
Standard

Sv: Flerbruksbil, 7 seter og maks 150.000

Opprinnelig lagt inn av Hannah, her.

Dette er det plass til i Peugeot 307sw også. Nå har vi to bakovervendte stoler (ikke babystol) og en beltestol i baksetet, og det er ingen problem.

Ser i oversikten til Trygg Trafikk at det står at det burde gå, men som "knapt". Bør nok da gå bare man er obs på hvilke seter man velger. Annet element man får vurdere er hvor mye plass det blir forover - altså at man faktisk også har god plass igjen i førersetene med stolene bak. Dette igjen såklart avhengig av høyden på dem som sitter der.

mrc er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no