Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Hanne Nabintu Herland

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-06-09, 20:22   #11
Milfrid
Shake it out!
 
Milfrid sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Stavanger
Innlegg: 15.925
Blogginnlegg: 65
Milfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hanne Nabintu Herland

Opprinnelig lagt inn av Muad'Dib, her.

* ahem * jeg trodde at det var vedtatt herinne, at folk ikke skal dømmes på utseendet sitt ?

Helt enig! Jeg hold på å ramle ned av sengen da jeg leste det hun hadde sagt, og hadde hatt lyst til å starte en tråd om det selv, hadde det ikke vært fordi jeg ikke klarer å være i nærheten av pc mer enn 10 minutt før jeg sovner (helvetes influensa ).

Men ærlig talt, det er fullt mulig å finne noe å ta dama på, uten å rakke ned på looken Hvis det er stygt gjort å snakke stygt om andres utseende, så er det stygt. Man kan ikke gjøre unntak når det passer en.

Faktisk er det ganske fasinerende å se at de fleste innleggene handler om hvordan hun ser ut, ikke hvilke holdninger hun står for. Det blir for dumt! Hvis vi ikke skal ha fordommer mot feks overvektige folk, så bør vi ikke ha fordommer mot bimboer heller.

ekefinger:

__________________
Now it's nothing but MY way!
Milfrid er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no