|
|||||||
| Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
Yes, we can!!
|
Sv: Spørsmål ang. å sitte bakovervendtSidespor, men: Sitter han så krøkkete, altså? Er han ikke på størrelse med min 2-åring omtrent? Etter at jeg lærte meg å feste seltet med "klakken" ordentlig nedfor kanten så har det blitt MYE bedre plass til beina.
__________________
Feilen med verden er at de dumme er så skråsikre på alt - og de kloke så fulle av tvil. Bertrand Russel |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Står på egne ben
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 10.982
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Spørsmål ang. å sitte bakovervendt
Setet er festet ordentlig, er sjekket ut nøye. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
I gapestokken
Medlem siden: Oct 2008
Hvor: Oslo
Innlegg: 1.471
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Spørsmål ang. å sitte bakovervendtMen er det lov å kjøre med bilsetene bakovervendt? De er ikke bare beregnet til å snu når bilen står stille? :nysgjerrig:
__________________
A mother who radiates self-love and acceptance actually vaccinates her daughter against low self-esteem. ![]() - Naomi Wolf |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Står på egne ben
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 10.982
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Spørsmål ang. å sitte bakovervendt
Det skal ikke være noe forbud mot det. Setene er festet på akkurat samme måten enten de er ene eller andre veien, og beltene sitter fast på selve setet, så det blir også det samme. En kan f.eks. sitte mothverandre med bord i midten om en vil. |
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|