Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Er FP et foreldreforum?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-05-09, 08:34   #36
Retz
Slim på hovednerven
 
Retz sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Hvor: Rogaland
Innlegg: 4.971
Retz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Er FP et foreldreforum?

Jeg har riktignok barn, men de er voksne alle tre. Grunnen til at jeg trives her er menneskene og deres måte å kommunisere på. Jeg finner en kombipakke her som er ganske unik i forumsammenheng; varierte og interessante tema, humor, intelligente mennesker, saklighet og et kjærkomment fravær av dramatisk sentimentalitet.

Jeg kan sikkert bidra litt når det gjelder barn og foreldreskap, og det hender jeg skummer et innlegg om barn, men det er ikke derfor jeg er her.

Retz er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no