|
|||||||
| Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
Nymotens gammeldags
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Temafester - teit eller kult?Kjedelige folk. Jeg elsker selvsagt temafester og tar det foran en gørrnormal fest anytime. Samme hva det er, innenfor rimelighetens grenser selvsagt.
__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Sær og kresen
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 5.587
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Temafester - teit eller kult?
Det er noe av det som gjør at jeg har aversjon mot temafester, tror jeg. At man tror at alt skal bli så mye morsommere bare man kler seg ut. For mitt vedkommende er det andre faktorer som avgjør hvor vellykket en fest er.
__________________
You don't have to be black to sing the blues From what I gather all you got to be is blue (Joan Baez) |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Forvirret
Medlem siden: Oct 2008
Innlegg: 642
![]() ![]() |
Sv: Temafester - teit eller kult?Temafest er kjempegøy, for en stund siden var jeg på G-fest. Jeg var altså Gudinne med stor G. Lørdag som kommer skal jeg på kjendisfest. Er ikke helt sikker på hvem jeg skal bli inspirert av..Her trenger jeg forøvrig masser av tips.
__________________
Du greier ikke å fly med en sopelim av ren og skjær vilje....
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Off the map.
|
Sv: Temafester - teit eller kult?Personlig kan jeg ikke fordra temafester. Men kan skjønne at andre og kanskje mer spreke mennesker enn meg synes det er gøy.
__________________
røverunger 03 og 08 |
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|