Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning

Paradise hotel

Kultur og underholdning Litteratur, film, tv-serier, kunst, teater, revyer og annen kulturell aktivitet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-05-09, 15:42   #27
Claire
Sær og kresen
 
Claire sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 5.587
Claire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Paradise hotel

Opprinnelig lagt inn av Alfa, her.

Jau, i stor grad så er dei det. Dei er karrierte i den grad at kvar figur kanskje har fleire ekstreme trekk ved seg enn den gjengse ungdom, men faktisk så dekkjer dei fellestrekk ved ungdomskulturen veldig godt.

Det PH manglar er jo sjølvsagt den idealistiske delen av ungdomskulturen, men det trur eg er "bound to be" med eit slikt konsept.

Det finnes minst ett sjikt mellom disse PH-ungdommene (eller unge voksne, må de kanskje kalles, aner ikke hvor gamle de er), og idealistisk ungdom.

__________________
You don't have to be black to sing the blues
From what I gather all you got to be is blue
(Joan Baez)
Claire er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no