Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

8 år for drap på barn ...

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-05-09, 13:04   #11
Skvetten
Passiv
 
Innlegg: n/a
Standard

Sv: 8 år for drap på barn ...

Opprinnelig lagt inn av him, her.

Nå var det ikke Trixie sin deltagelse i diskusjonen som Mim og Svetten kommenterte, heller.

Jeg synes at man bør få delta i diskusjoner hvor man har kjennskap til ting i RL, men det blir en veldig vanskelig balansegang. For man vet mest sannsynlig mer enn de som bare kjenner saken via media, men man vet neppe alt. Og i og med at dette er et søkbart nettforum, ville i alle fall jeg vært veldig forsiktig med å si noe - men klart at det er tøfft. Man opplever kanskje at folk man kjenner blir omtalt som kjeltringer. Og at folk synser og mener om ting de umulig kan vite noe om.

Det som jeg reagerer på er at Trixie kommer med en del uttalelser som går direkte på enkeltmennesker. Det refereres til møter med barnets mor, med barnets stefar og med barnets far. Uttalelsene later også til å være farget av at hun kjenner den ene siden av saken bedre enn det andre. Skjønner alikevel hennes ønske om en moderering av enkelte uttalelser som har kommet i denne tråden hvor det fremkommer en type spekulasjoner som går langt utover det som utgangspunktet ble diskutert.

  Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no