Sv: Nanook
Opprinnelig lagt inn av Apple, her.
Vi har dressen i den utgaven du viser bilde av først. Den var veldig dyr, så forventningene var nok høye. Synes absolutt den har vært bra, men på de våteste dagene har han blitt våt på knærne. Men det har vært helt ekstremt våt snø/slaps her også altså. Sambo ble likevel litt skuffet, og vil gå for den dyreste nanook'en til neste år, den skal visst være helt vanntett.
Vi har også votter og en fleecejakke. Har holdt veldig lenge og er vår absolutt beste fleece.
Hm, var ikke dette den dyreste?
Det var i alle fall den dyreste varianten jeg tenkte på, den som er helt vanntett.
Vet du prisen på den dyreste? Denne jeg tenkte på lå på 1000 kroner for buksa og litt mindre for jakka, vet du om det ikke er det dyreste? Er det en som er enda dyrere?
Nå ble det jo HH her, så denne får vente til høsten. Har absolutt lyst å teste den ut i og med at poden har gjort kål på både Reima og Troll denne sesongen. Han er utrolig aktiv, høyt og lavt. Alltid mest møkkete av alle ungene i barnehagen.
Er barnet ditt gammelt? Aktivt? Gutt/jente? Hvordan er tøyet etter bruk, er det mye slitasje?
Ups, ble mye spørsmål. Du trenger ikke svare altså, kun hvis du gidder.
|