Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Glitterchick gets her license

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-04-09, 02:03   #11
mrc
Bør lage seg en tittel selv
 
mrc sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Foran pc-en
Innlegg: 5.480
mrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt likt
Standard

Sv: Glitterchick gets her license

Opprinnelig lagt inn av Kanina, her.

100 timer? Det var da mye..? Jeg tror jeg hadde 20 kanskje. I Oslo. Jeg synes det er skumlere å kjøre på landeveier enn i byen.

Det var da snakk om skole+privat, altså inkludert øvelseskjøring slik jeg tolket det, samt kanskje også de andre faste kursene ut over bare kjøretimene.

Selv hadde jeg i praksis ikke øvelseskjøring (annet enn litt på en parkeringsplass og langs en vei uten trafikk - gamlingene hadde bil med automatgir og fotbrekk). Brukte vel i tillegg 13-14 kjøretimer. Første timene gikk bort i "elementære ting" som nok mange får med seg under øvelsekjøringen.

mrc er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
førerkort, lappen

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no