Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Har dere begynt å tenke på vårsko da?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-03-09, 10:24   #1
Mex
Tidsklemma
 
Mex sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Innlegg: 8.107
Blogginnlegg: 461
Mex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Har dere begynt å tenke på vårsko da?

Opprinnelig lagt inn av VerIng, her.

Ikke for å spolere gleden, men vil bare tipse dge om at slike sko er grusomme til sandkasselek hvis det er aktuelt. De blir fulle av sand når de har sånn netting.

Hmm.. det har jeg faktisk ikke tenkt over.. men syns det var veldig mye nettingsko i år generelt. Så på ecco sine sko også.. men de var jo nesten helt åpen med bare netting på siden foran.

Mex er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 21-03-09, 13:48   #2
Honda
Type R ;)
 
Honda sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Nord
Innlegg: 8.453
Honda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Har dere begynt å tenke på vårsko da?

Opprinnelig lagt inn av VerIng, her.

Ikke for å spolere gleden, men vil bare tipse dge om at slike sko er grusomme til sandkasselek hvis det er aktuelt. De blir fulle av sand når de har sånn netting.

Opprinnelig lagt inn av Mex, her.

Hmm.. det har jeg faktisk ikke tenkt over.. men syns det var veldig mye nettingsko i år generelt. Så på ecco sine sko også.. men de var jo nesten helt åpen med bare netting på siden foran.


Jeg har hatt ecco sine "joggesko" nå noen år med nettig på tåa og sidene. genialt om sommeren. Men ja går jeg på strand med de,fin sand. så kommer det inn.

Så bra noen er våkne og følger med

__________________
Honda som ikke kjører Honda bil for tiden men har Honda snøfres og gressklipper med Honda motor...
Honda er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 21-03-09, 14:01   #3
Kanina
Sviiisj!!
 
Kanina sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Enga
Innlegg: 13.059
Blogginnlegg: 842
Kanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Har dere begynt å tenke på vårsko da?

Takk for link, c27! Det var nemlig ikke mye å finne til Hassel i byen nå, og ikke kunne de love at de skulle ta inn mer i hans størrelse. Som om barn blir ett år bare om våren, og ikke trenger sine "første sko" hele sommeren..?? Ja, ja. Fru svigerkanin hadde funnet et par der hun bor, så vi skal straks kjøre ut dit og se. Hvis ikke vi får napp der, bestiller jeg fra nettsiden.
Kløver har imidlertid fått røde/rosa Superfit goretex-joggesko i dag, og er veldig fornøyd! Dog litt skuffa da hun oppdaget at det ikke var blinkesko, til glede for mor og far og miljøet.

__________________

Kanina er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no