Sv: Overskrift eller innhold, hva er viktigst?
Opprinnelig lagt inn av him, her.
Problemet er jo bare at dette ikke er bevist hos veldig mange. Det er som å gå å kjefte på en 14-åring for at hun sminker seg som om hun skulle ha jobbet som prostituert. Joa, hun gjør faktisk det, men ikke med vilje - hun synes bare hun er fin hun! Jeg synes bare at folk som kanskje formulerer seg klumsete skal få slippe unna med det, på samme måte som jeg aldri ville ha sagt til en 14-åring av vedkommende så ut som hun (eller ham! Det er jo trendy blant unge gutter å sminke seg) var prostituert.
Jeg hadde selvfølgelig blitt dritsur hvis jeg fikk inntrykk av at noen faktisk formulerte seg vagt og insinuerende - og jeg trodde de faktisk gjorde det med vilje.
Jeg synes at man bør ta seg bryet å finne ut hva noen faktisk mener før man begynner å diskutere. Spesielt om denne noen skriver klumsete. Men jeg synes ikke man skal la være å spørre heller, det er jo ikke respektfullt synes jeg.
__________________
It takes a great deal of effort to sustain a conservative, trustworthy persona.
|