Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Reklamere på fadderbarn?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-01-09, 00:10   #8
Bergensis
Ventar stadig på vår
 
Bergensis sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 9.787
Bergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt av
Standard

Sv: Reklamere på fadderbarn?

Opprinnelig lagt inn av him, her.

Det er ingen vits i å klage uansett. Plutselig får man et nytt fadderbarn. Selv opplevde jeg dette med å være Plan fadder som litt absurd, som du sier går pengene til lokalsamfunnet og ikke til et spesielt barn, så da opplevdes det for meg som bare rart å få bilder i posten.

Åh, det er jo litt dumt. Grunnen til at me valgte Plan og ikkje SOS Barnebyer, var jo nettopp dette at det skulle vere på eit litt meir personleg nivå sånn kontaktmessig.

__________________
Bergensis
Bergensis er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no