Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Siv Jensen sin appell og fakkeltoget i Oslo

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-01-09, 22:23   #16
rine
Halloen!
 
rine sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 20.392
rine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Siv Jensen sin appell og fakkeltoget i Oslo

Opprinnelig lagt inn av Polyanna, her.

Hey, altså, diskusjonen om hvor farlige snøballer er, harde, myke, med eller uten grus, er da ikke poenget!!

Poenget er at noen ikke aksepterer ytringsfrihet! Dette begynner med aksjoner som handler om brøling for å øvedøve apeller (ganske vanlig), og fortsetter med sterkere og sterkere virkemidler. Og det er helt uakspetabelt!! Dette har vi vært inne på før, ifbm. karikaturdebatten, og det gjør meg så RASENDE når folk blir relativistiske angående en så sentral menneskerettighet, en basis for vårt demokrati!!


Ellers, voldsutøvelsen er veldig, veldig trist. Jeg tror den i liten grad skader palestinernes sak. Særlig nå, etter bilder av muslimske, livredde småjenter.

Men det er med og styrke fremmedfrykt og bygger opp under fordommer mot muslimske unge menn som aggressive og voldelige. Det er veldig, veldig kjipt.

Hva! Er ikke dette snøball-tråden?
Jeg tror de fleste vet at det ikke var poenget med diskusjonen, selv om jeg bare kan snakke for meg selv.
Forøvrig tror jeg nok du har rett i de siste avsnittene dine.

rine er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no