Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

En semitrailer prøvde å presse meg av veien

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-12-08, 15:19   #37
noen
This is normal!
 
noen sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Hvor: Utenfor Sverige
Innlegg: 10.438
Blogginnlegg: 129
noen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: En semitrailer prøvde å presse meg av veien

Opprinnelig lagt inn av Skremmern, her.

Jeg fikk en telefon fra firma nå nettopp. De beklaget seg stort, sjåføren var helt ny og hun hadde ikke fått snakket med ham enda, men det skulle hun, dette skulle hun til bunns i, for det var helt uakseptabelt osv. Jeg skulle høre fra dem igjen.

Bra at du kontaktet dem - og fint at hun følger opp!

Jeg var like ved å bli dratt under en trailerhenger da jeg gikk hjem fra jobb på tirsdag. En trailer hadde forvillet seg inn i boligstrøk og skulle tydeligvis holde høy fart for ikke få stopp i en glatt oppoverbakke. Den kjørte forbi meg i en slak sving og var for rask til å svinge inn etter å ha kjørt forbi meg med selve bilen. Hengeren kom derfor mot meg i god fart og jeg hoppet ut i snøhaugen på siden av veien for ikke å bli skviset under hjulene. Traileren fikk stopp litt lenger opp (det var for glatt ja...) og da sjåføren kom ut for å finne kjettinger gikk jeg bort til han. Samtalen forløp omtrent sånn:

Embs (i rolig, høflig tone): Jeg vet ikke om du fikk det med deg, men jeg holdt på å bli dratt under hengeren din.
Sjåfør: Ja, jeg skal oppi her å levere noe og... (blabla)
Embs: Ja jeg skjønner det, men du holdt på å kjøre over meg.
Sjåfør: Ja, det var glatt og jeg måtte holde farten... (blabla)
Embs: Jeg skjønner det, men det var faktisk en ekkel opplevelse.
Sjåfør: Ja unnskyld da! : snurt:
Embs:

__________________
There is a crack in everything. That's how the light gets in. (Leonard Cohen, 1992)
noen er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no