Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Tinetoffs litteraturforum

Noen som har lest "Bort med den dagen da Jón ble født"?

Tinetoffs litteraturforum Litteraturdiskusjoner, bokanbefalinger, lesesirkel mm

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-11-08, 09:50   #11
Silence
٩(●̮̮̃●̃)۶ ٩(●̮̮̃●̃)۶
 
Silence sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 2.639
Silence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Noen som har lest "Bort med den dagen da Jón ble født"?

Opprinnelig lagt inn av polarjenta, her.

Jeg holder på, men det tar litt tid liksom. Jeg har ikke stresset så veldig siden ingen har meldt sin interresse for å få den tilsendt.

Men Jill, om du vil lese den, så er det bare å sende en pm med navn og adresse så sender jeg den så fort jeg er ferdig

Jeg er vel langt bak i køa, så jeg avventer det litt. (Den må nok sørover før den kommer tilbake hit nord. )

rajraj: Jeg sendte deg en prikk som blei sendt før jeg var ferdig å skrive. Om du trekker fra "dd" og legger til "...dere alle var så opptatt av". Eller noe sånt. Trekk iallefall fra "dd" og legg til den slutten som du synes passer best.

Silence er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no