Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Vår nye bolig vokser frem - en slags byggetråd

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-11-08, 13:51   #1
Pelen
Bør lage seg en tittel selv
 
Pelen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 22.126
Blogginnlegg: 293
Pelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Vår nye bolig vokser frem - en slags byggetråd

Jeg har ikke lest alle dokumenter etc, men jeg tror faktisk at jeg ikke hadde bygget hus med dette firmaet. Jeg skulle ha startet på nytt og funnet noe annet.

Pelen er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 19-11-08, 13:55   #2
AprilRyan
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 2.127
Blogginnlegg: 2
AprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt av
Standard

Sv: Vår nye bolig vokser frem - en slags byggetråd

Opprinnelig lagt inn av Pelen, her.

Jeg har ikke lest alle dokumenter etc, men jeg tror faktisk at jeg ikke hadde bygget hus med dette firmaet. Jeg skulle ha startet på nytt og funnet noe annet.

Det kan til og med være det beste dere har gjort, om dere venter noen måneder før dere går inn i en ny kontrakt med nytt byggefirma, eller dere velger å kjøpe noe ferdig. Mange har nemlig spådd at både markedet og byggeprisene skal kraftig ned.

__________________

AprilRyan er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no