Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Provosert abort beskytter mot svangerskapsforgiftning

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-11-08, 11:33   #16
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Provosert abort beskytter mot svangerskapsforgiftning

Opprinnelig lagt inn av Esme, her.

Ja, om du ser på slutten av denne artikkelen så står det hvor mange blogger som har linket til artikkelen, og denne tråden står der. Og det var en måte å unngå dette på, som jeg ikke husker. Skal se om jeg greier å søke den frem.

Siste det ble direktelenket slik var under en av dødstrafftrådenen og forumet ble oversvømt av teite meninger og folk.

Jøss, det ante jeg virkelig ikke. Så det er derfor det av og til plutselig kommer nye medlemmer som kun svarer herk i tråder her inne? Huff. Si fra om du finner ut hvordan man unngår det da, for det er jo litt greit å kunne linke til saker uten at dette skjer.

__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no