Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Kenwood kjøkkenmaskin

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-11-08, 20:08   #13
amo
Bør lage seg en tittel selv
 
amo sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 7.742
amo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kenwood kjøkkenmaskin

Opprinnelig lagt inn av Ine, her.

OK, takk for svar! Men hvordan fungerer det i praksis, blir det like mye arbeid som et vanlig riv-jern som man feks river ost og gulrot på, eller er det helt automatisk når det er i forbindelse med maskina?

Jeg kobler det til foran på maskinen.Hvis jeg bare skal raspe noen gulrøtter så bruker jeg bare et vanlig jern.For å være helt ærlig så gidder jeg ikke ta frem maskinen, også vaske rivjernet etterpå for så lite.:tilstårminlatskap:

__________________
De tre håpefulle

1987-storesøs 1997-mellombror 2004-lillesøs 2009-bonussøs
amo er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no