Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Blir USAs neste visepresident en kvinne?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-08-08, 23:16   #1
Stavangerjentå
Undrende
 
Stavangerjentå sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 95
Stavangerjentå er litt kul
Standard

Sv: Blir USAs neste visepresident en kvinne?

Håper ikke det. for hun er jo enda mer høyrevridd enn McCain.

Stavangerjentå er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 29-08-08, 23:21   #2
Polyanna
Yes, we can!!
 
Polyanna sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 52.668
Blogginnlegg: 199
Polyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Blir USAs neste visepresident en kvinne?

Opprinnelig lagt inn av Stavangerjentå, her.

Håper ikke det. for hun er jo enda mer høyrevridd enn McCain.

Nå er vel ikke McCain spesielt høyrevridd. Tvert i mot så er det vel det han risikerer å tape på - at han er for "liberal".

__________________
Feilen med verden er at de dumme er så skråsikre på alt - og de kloke så fulle av tvil. Bertrand Russel
Polyanna er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 29-08-08, 23:29   #3
Nebbia
Passiv
 
Innlegg: n/a
Standard

Sv: Blir USAs neste visepresident en kvinne?

Opprinnelig lagt inn av Polyanna, her.

Nå er vel ikke McCain spesielt høyrevridd. Tvert i mot så er det vel det han risikerer å tape på - at han er for "liberal".


Å snakke om høyre og venstre i amerikansk politikk med norske preferanser, blir som å blande inn styrbord og babord - ingen forstår noen ting. McCain er ikke særlig høyrevridd til republikaner å være. Obama har en del venstrevridde synspunkter, men i Norge ville Obama tatt plass på høyresiden.

:left, right, left, right:

  Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no