Sv: Ammende mor kastet av flyet
Opprinnelig lagt inn av Elin, her.
Jeg forstår fortsatt ikke at hun tok og dekket seg til jeg da.... hva er problemet med det liksom? Hun ble tilsnakket av flyvertinnen ja, men flyvertinnen snakket med stor sannsynlighet til henne fordi en eller annen dustemikkel av en passasjer hadde klaget. Og når den ammende da nekter ordre fra personalet som er ombord.... ja, da har hun dessverre ikke annet valg enn å måtte forlate flyet.
Jeg tror neppe flyselskapet/flyvertinnen har reagert på puppen, de ser pupper opptil flere ganger pr.dag, så dette er ikke noe unikt tilfelle sånn sett.
Men det må vel gå en grense et sted for hvor intolerante medpassasjerene kan få lov å være også? Hvis det sitter en svært illeluktende person bak meg på flyet, nei ikke bak meg en gang, men litt lenger bak i flyet, slik at hvis jeg gikk litt sakte forbi når jeg skulle på do ville jeg blitt plaget av kroppslukten hans, skulle jeg kunne forlange å få han kastet av flyet?
__________________
Majsa (1976), Mann (1969), Aurora(nov 2004) og Hannah(mai 2007)
|