Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Hvilke blomster i tulipanvase?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-08-08, 12:30   #12
Lilith
Hulder
 
Lilith sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 1.605
Lilith imponerer mange og er sikkert smartLilith imponerer mange og er sikkert smartLilith imponerer mange og er sikkert smartLilith imponerer mange og er sikkert smartLilith imponerer mange og er sikkert smartLilith imponerer mange og er sikkert smartLilith imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Hvilke blomster i tulipanvase?

Det er litt fordi jeg aldri tar meg råd til å kjøpe blomster, men jeg er veldig glad i å pynte med det. Jeg kjøpte til meg selv en gang og da ble han snyt fornærmet.

Opprinnelig lagt inn av Teofelia, her.

Jeg har aldri skjønt hvorfor det på død og liv skal være en mannejobb å kjøpe blomster. De fleste menn jeg kjenner får neller ved tanken på å kjøpe blomster og gjør det sjelden og da enten av plikt eller utelukkende for å glede sin kone. Jeg kjenner knapt noen mann som sier at han har personlig glede av å kjøpe blomster.

Jeg kjøper de blomstene jeg vil ha selv, når jeg vil ha dem, så får jeg det jeg liker best og slipper å vente på ett eller annet innfall fra Teomannen. Han kan heller få lov til å gi meg filmer, musikk, datautstyr eller designerlamper når han vil være romantisk, for det synes han det er morsomt å kjøpe.

:kjøper smykkene mine selv også:

__________________
May the light always find you on a dreary day, when you need to be home, may you find your way.
May you always have courage to take a chance, and never find frogs in your underpants

-02
-06
Lilith er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no