Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Toll hos filabel

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-07-08, 00:14   #9
Dronningen
Pauset
 
Medlem siden: Oct 2007
Innlegg: 12.595
Dronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Toll hos filabel

Opprinnelig lagt inn av Bauche, her.

Jeg tenker bare å kjøpe to plagg, egentlig. En baggy idaT-bukse og en IdaT-genser. Prisen blir i overkant av 200 Danske - så om de fleste må betale moms, så er det nok like greit å finne den i en norsk nettbutikk. (ikke tilbud denne sjø')

Norsk og dansk moms er jo det samme, men kursen blir jo i tillegg såklart. Men usikret pakke fra Danmark koster bare 55 kr, uansett størrelse. Så om du må betale moms, så behøver det ikke bli så annerledes enn her. Kanskje billigere.

Dronningen er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no