Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Har du prøvd stoff?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Se resultatene: Har du noen gang prøvd/tatt stoff?
Nei 154 68,14%
Ja 69 30,53%
Dustepoll (denne må vel også med?) 3 1,33%
Deltakere: 226. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-07-08, 09:32   #10
Tertit
Stort sett blid
 
Tertit sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Hvor: Nordmøre
Innlegg: 3.503
Tertit er virkelig godt liktTertit er virkelig godt liktTertit er virkelig godt liktTertit er virkelig godt liktTertit er virkelig godt liktTertit er virkelig godt liktTertit er virkelig godt liktTertit er virkelig godt liktTertit er virkelig godt likt
Standard

Sv: Har du prøvd stoff?

Opprinnelig lagt inn av him, her.

era: Fantastisk innlegg.
Nabbia og -ea-, jeg er enig med Tammen. Dere kan da umulig båssette en gigantisk gruppe på denne måten. Hva med folk som er "ekte", tunge narkomane som er blitt det på grunn av skader etter overgrep etc Er de bare idioter?

Nå skal ikke jeg være den som setter noen som helst i bås, men jeg lurerer nå på om det er en slik gigantisk gruppe med "ekte", tunge narkomane.... Noen har nok "havna utpå" på grunn av skader etter overgrep etc, men jeg tror nok at hoveddelen kommer fra helt vanlige hjem uten noen vettug grunn for at nettopp de skulle bli narkomane.

__________________
Mamma til hifigutten 95 og hestejenta 97
Tertit er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no