Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Nintendo DS til ungene ...

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-07-08, 23:46   #1
leliane
madmanized
 
leliane sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 3.121
leliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt likt
Standard

Sv: Nintendo DS til ungene ...

Opprinnelig lagt inn av DM, her.

Nei, det er ikke noe alle har Maimor.

Signerer. Jeg tror som sagt det er veldig, veldig hypet opp, og jeg gjorde et poeng av at de skulle spare til slikt på egenhånd.

Men sånn var det på 80-tallet også. Husker dere ikke Donkey Kong? De som hadde doble spill var jo konge. Jeg hadde bare et enkelt Skipper'n spill. Men jeg ble steike god på å fange de spinatboksene, altså!

__________________
A man is rich in proportion to the number of things he can let alone.
Henry David Thoreau (Walden, 1854).
2x02 og 1x08
leliane er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 17-07-08, 00:12   #2
Mirasol
En Som Trener
 
Mirasol sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 6.158
Blogginnlegg: 12
Mirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Nintendo DS til ungene ...

Opprinnelig lagt inn av leliane, her.

Signerer. Jeg tror som sagt det er veldig, veldig hypet opp, og jeg gjorde et poeng av at de skulle spare til slikt på egenhånd.

Men sånn var det på 80-tallet også. Husker dere ikke Donkey Kong? De som hadde doble spill var jo konge. Jeg hadde bare et enkelt Skipper'n spill. Men jeg ble steike god på å fange de spinatboksene, altså!

Åja, jeg fikk aldri Donkey Kong. Ble litt småforelsket i storebroren til ei venninne da han lot meg få låne spillet hans når jeg var der i niårsbursdagen hennes da.

Også husker jeg at jeg spilte tennis med Snoopy! :nostalgisk:

Og når vi først er inne på spill så husker jeg at jeg satt i timesvis før jeg "rundet" Super Mario Bros 1 på mine brødres Nintendo! De prater forresten om det enda, ca 16-17 år etter!

__________________
Storebror-02, Mellomsøster-05, Lillesøster-08
Mirasol er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no