Sv: Butikker med bra kontorantrekk i Oslo
Takk til alle! (Og kom gjerne med flere tips).
Opprinnelig lagt inn av Monsoon, her.
Jeg bruker stort sett klær fra Tiger på jobb. Liker du det merket? Det har de blant annet på 4Woman på CCVest, og Tiger har egen butikk i Hegdehaugsveien. Jeg liker også noe fra Ricco Vero. De har butikk på CC og på Oslo City, i hvert fall. Jeg finner også ofte noe hos Mexx, som også er på CC, og hos Steen & Strøm i byen (mener jeg å huske). Steen & Strøm er jo litt greit da, der finner du både Sand, Filippa K og diverse andre.
Tiger har jeg rart nok ikke sett så mye av (kanskje for at jeg ikke ser så mye etter klær i Sverige og Norge). Jeg kjenner jo til merket, selvsagt.
Opprinnelig lagt inn av Scarlett, her.
Mexx og InWear er OK, jeg liker også godt FilippaK (og det gjør vel du også, vel? ). Ta deg en tur på Steen & Strøm, der finner du mye i de fleste kategorier unntatt H&M-segmentet. Og masse på ett sted. :lat:
Filippa K liker jeg veldig godt. Jeg hadde på meg en Filippa K-bluse i går.
Opprinnelig lagt inn av Anda, her.
Jeg er enig i at Mexx er en god anbefaling for kontorantrekk til OK pris. Med begrenset tid til handling har jeg de siste årene endt opp med å handle kontorklær der. De har en avdeling på Glasmagasinet i sentrum, og på CCVest. Sistnevnt er jo litt utenfor byen, med mindre du kommer sørvestfra med bil, da.
Det høres ut som om CC Vest og Steen & Strøm bør være målet mitt. CC Vest er jeg ofte på, men som regel enten med barn eller på vei til trening så jeg må nok bare ta meg en tur dit alene.
|