Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Mørkerommet

Rammer til bilder tatt av fotograf?

Mørkerommet Fotoforum. For diskusjon av kamera, utstyr og teknikker. Hvordan ta bedre bilder, og riktig etterbehandling.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-12-07, 20:24   #1
Beathe
thirtysomething
 
Beathe sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 2.542
Beathe imponerer mange og er sikkert smartBeathe imponerer mange og er sikkert smartBeathe imponerer mange og er sikkert smartBeathe imponerer mange og er sikkert smartBeathe imponerer mange og er sikkert smartBeathe imponerer mange og er sikkert smartBeathe imponerer mange og er sikkert smart
Spørsmål

Rammer til bilder tatt av fotograf?

Vi har fått klassebildet og portett av Poden. Skal ramme inn og gi til besteforeldre/oldeforeldre til jul.
Men - fotografbilder har jo ikke samme størrelse som rammer i fotobutikker. Eller var vi usedvanlig uheldige i går?

Mannen mener vi kan prøve en annen fotobutikk i morgen, jeg tror ikke vi får tak i hvis de ikke hadde der vi var i går.
To av bildene har jeg kappet og kuttet på så de (nesten) passer i rammer vi kjøpte (bittelitt av den hvite kanten på sidene synes).
De to siste bildene har målene 8,4 cm x 12,8 cm. Noen som vet om det finnes ferdigrammer i den størrelsen?

__________________
Poden (2001)
Beathe er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no