Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Gruffetråd #15

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-08-23, 08:09   #11
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.078
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Gruffetråd #15

Opprinnelig lagt inn av Magica, her.

Syns det var greit at de fikk testet dette systemets på en ekte situasjon jeg. Vi har fått bare ett varsel, alle i min familie. Møre og Romsdal. Det var vel statsforvaltningen som sender ut i sine fylker?

I vår familie, i en ikke-rammet kommune som på det tidspunktet var grønn på alle typer fare (nå er kommunen gul på muilig skred) fikk EN av fem telefoner varsel. Vi skulle ikke hatt varsel, men en fikk. Han var på det tidspunktet på 4G ikke på wifi, vi andre ar hjemme men han var ute på pokemontur.

Så ja, det er fint at de fikk festet det med, og de må jobbe mer med tuningen av det for det fungerer ikke som det skal.

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no