Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Skryte-/inspirasjonstråd for dårlige husmødre

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-08-07, 19:05   #11
tink
har tatt seg sammen
 
tink sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Mellom fjellene
Innlegg: 9.762
Blogginnlegg: 612
tink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt av
Standard

Sv: Skryte-/inspirasjonstråd for dårlige husmødre

Tjo hei, i dag fikk jeg et innfall av min vanlige energi.

Resultat:
Ryddet soverom og gjesterom, og litt i gangen mens gutta laget middag. Etter middag kom det reint på sengene og gulvene i kjelleretasjen (de nevnte rom + T sitt) ble støvsuget. Vaskemaskina er i sving igjen og kanskje jeg får vasket badet før kvelden siger på. Det gjelder å stå på mens gløden er her.

Innimellom får jeg puslet med annet "forefallent" arbeid som regninger og bilder som skal sendes til venner og print.

__________________

tink er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no