Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

En "generell" elbilforhandler, nær Oslo?

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-01-22, 12:10   #1
Polyanna
Yes, we can!!
 
Polyanna sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 52.166
Blogginnlegg: 199
Polyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

En "generell" elbilforhandler, nær Oslo?

Jeg driver nå og myser på "hva slags bil(er) vi skal ha etter hvert. Det tar nok tid, for vi vet ikke helt hva behovet blir fremover. Bare to unger hjemme og sånn. Merker allerede etter to dager med eldste borte, at behovet for to biler ble trigget av at han fikk lappen.

Uansett, jeg syns det er irriterende å gå fra forhandler til forhandler. Vanskelig å få et helhetbilde. Så jeg kunne tenke meg å se på biler hos en forhandler som fører mange merker.

Jeg ser det ligger en i Tønsberg, men det er litt langt unna.

Google hjelper meg ikke.

__________________
Feilen med verden er at de dumme er så skråsikre på alt - og de kloke så fulle av tvil. Bertrand Russel
Polyanna er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no